Jazykové verzie
Zelená domácnostiam - poukážka
Upozornenie

Rôzne firmy na Slovensku ponúkajú iné druhy fotovoltaického ohrevu vody. Už sme zaregistrovali, že takéto systémy ponúkajú pod našou značkou. Upozorňujeme občanov, aby si preverili, aký fotovoltaický ohrev vody im niekto ponúka. Ak chce mať občan istotu, že sa skutočne jedná o naše patentované zariadenie, musí s dodaním a montážou osloviť len zhotoviteľov, ktorí sú uvedení na našej stránke v sekcii – Zoznam zhotoviteľov Logitex.

Zároveň upozorňujeme, že fotovoltaický ohrev vody, ktorý ponúka jedna distribučná spoločnosť elektriny na Slovensku nie je v žiadnom prípade systém Logitex, ale zariadenie, ktoré nedokáže presmerovať prebytočnú elektrinu z panelov. Pritom zásobník vody ktorý ponúkajú, pri nepriaznivom počasí zohrieva elektrinou zo siete vodu len na cca 50% kapacity zásobníka, čo je v bežnej domácnosti nedostačujúci objem teplej vody. Systém, ktorý ponúka táto distribučná spoločnosť elektriny na Slovensku dokáže využiť ročnú vyrobenú elektrinu z panelov približne len na polovicu, preto návratnosť takéhoto systému je vysoko nad 15 rokov a takáto investícia sa občanovi nikdy nevráti, pretože po 15 roku bude musieť vymeniť zásobník vody....

Na trhu je aj ponuka zariadenia, pri ktorom nemusíte kupovať nový zásobník vody. Aj laik pochopí, že cez jednu špirálu nemôžu ísť dva prúdy ( AC+DC ), takže pokiaľ ráno vyčerpáte teplú vodu, zásobník doobeda čerpá na ohrev vody elektrinu zo siete a až po ohriatí na nastavenú teplotu sa voda ďalej začne zohrievať pomocou fotovoltaických panelov. Takže celé doobedie má občan panely len ako dekoratívny doplnok jeho strechy bez akéhokoľvek využitia. Aj tento ponúkaný systém má veľmi dlhú a neefektívnu návratnosť.

Náš fotovoltaický systém Logitex sme v roku 2011 začali sériovo vyrábať ako prvý na celom svete a naše patentované riešenia nám dávajú obrovský technický náskok nad konkurenčnými zariadeniami.

Predaj našich výrobkov v Európe neustále rastie a my pokračujeme vo vývoji a prinášame na trh nové výrobky, ktoré vylepšujú možnosť akumulácie a využitia vyrobenej energie v domácnosti.

Partnerská zóna
E-mail: Heslo:
 ♦♦♦  > 

Úvod

Dotácia na systémy Logitex

Europsky fond regionalneho rozvojaSystémy Logitex sú podporované v rámci projektu EU Zelená domácnostiam.
Návod na vyplnenie žiadosti o podporu systémov Logitex na stránke www.zelenadomacnostiam.sk:

zelana domacnostiam

 
Vo formulári žiadosti o vydanie poukážky je potrebné uviesť všetky požadované náležitosti. Pre vydanie poukážky na systém LOGITEX postupujte prosím nasledovne:

1. Registrácia miesta inštalácie
Uviesť musíte tiež presné informácie o mieste inštalácie, okrem iného aj súpisné číslo a číslo listu vlastníctva nehnuteľnosti. Pri rozostavanej stavbe sa súpisné číslo neuvádza. Rozostavaná stavba musí byť zapísaná v katastri.

2. Technická špecifikácia zariadenia

3. Kontaktné údaje
V tejto časti uvádzajte kontaktné údaje vrátane e-mailovej adresy, na ktorú príde správa, prostredníctvom ktorej budete môcť potvrdiť záujem o poukážku.

Tieto údaje na získanie poukážky pre fotovoltaické systémy Logitex zatiaľ stačia. Žiadosť odošlite, príde Vám potvrdzovací email, v ktorom treba do 24 hodín kliknúť na odkaz POTVRDIŤ. Týmto spôsobom verifikujete svoj záujem o poukážku.

⇓⇓⇓Tu môžete požiadať o vydanie poukážky. Presmerovanie na formulár na stránke zelenadomacnostiam.sk ⇓⇓⇓

 

 

 

Energetické štítky závesných ohrievačov Logitex (zväčšite kliknutím na obrázok):

© 2016 LOGITEX, s.r.o. Všetky práva vyhradené. |  Stránky generuje CMS systém ac.web, poháňaný elektrickou energiou vyrobenou systémom LOGITEX.